Tööpakkumine

Begin OÜ otsib enda tiimi vahvat klienditoe spetsialisti/büroojuhti!

Meie tiimi kuuluvad energilised ja nooruslikud kolleegid, kes igal esmaspäeval alustavad uut nädalat ühise hommikusöögiga. Kindlasti ei jää tähistamata ka ettevõtte tähtpäevad või mõni positiivselt lõppenud projekt. Taustalt oleme me küll kõik erinevad, kuid meid ühendab soov enda panusega ettevõtet arendada.

Põhilisteks ülesanneteks on klientide abistamine, e-mailide haldamine, kollektiivi motiveerimine, ürituste korraldamine, kontori varustamine ning meeskonna igapäevaste murede lahendamine.

Omalt poolt pakume põhjalikku koolitust, paindlikku tööaega, kaasaegseid töövahendeid, eneseteostuse võimalust ning ettevõttesisest arenemispotentsiaali.

Sinult ootame avameelsust, õpihimu, iseseisvust, eesti ja inglise keele oskust heal tasemel nii kõnes kui ka kirjas (vene keele oskus on suur pluss), positiivsust ning head huumorimeelt. Kasuks tuleb ka varasem kogemus klienditeeninduse alal ning hea suhtlemisoskus. Rangelt soovituslik on B-kategooria juhtimisõigus.

Riin, kes on meie klienditoe kangelane ja kontorihaldjas, kirjeldab enda kogemust nii:

Kui ma liitusin Begini tiimiga aasta tagasi, siis ei teadnud ma väga palju tööaja arvestamisest ja infosüsteemidest, küll aga olin ma õpihimuline ning tänu sellele suutsin kiirelt omandada põhiteadmised. Kuna olen avatud ning hea suhtleja, siis ei olnud mul raske leida klientidega ühist keelt ning seeläbi sain neile vajalikku abi pakkuda. Minu päev algab tavaliselt lühikese tiimikoosolekuga, kus räägime läbi päevased prioriteedid. Pärast seda vastan klientide küsimustele e-maili, telefoni ning chati teel. Seejärel vaatan üle kontori, kuulan ära tiimi mured ja proovin neile kiiremaid ning parimaid lahendusi leida. Samuti on mul oma kvartaalsed projektid, mida juhin mina ise. Minu jaoks on väga oluline see meeskonnatunne, mis meie ettevõttes tugevalt esile kerkib.

Töökoht: Tallinn

Palk: 1250 EUR

Palun võta meiega ühendust kas facebooki, emaili või telefoni +3726007770 teel.

Meeldivale koostööle lootes

Begin OÜ tiim

Kerttu Tuurma
13.11.2018

Populaarsemad

Proovi ja säästa oma aega ja raha

Oled juba Begini kasutaja?

Logi sisse Proovi tasuta
Wave