Integratsioonid kolmandate tarkvaradega

Integratsioon Axaptaga

Begin OÜ on välja arendanud integratsiooni tarkvaraga Axapta, eesmärgiga Begini kogutavad andmed edasi eksportida kolmandasse tarkvarasse, mis aitab oluliselt vähendada nii ümbertrükkimisele kuluvat aega kui ka inimlikke vigasid andmete sisestamisel.

Eeva eksport

Begin OÜ on välja arendanud integratsiooni Eeva tarkvaraga, eesmärgiga Begini kogutavad andmed edasi eksportida kolmandasse tarkvarasse, mis aitab oluliselt vähendada nii ümbertrükkimisele kuluvat aega kui ka inimlikke vigasid andmete sisestamisel.

Merit eksport

Begin OÜ on välja arendanud integratsiooni Merit tarkvaraga, eesmärgiga Begini kogutavad andmed edasi eksportida kolmandasse tarkvarasse, mis aitab oluliselt vähendada nii ümbertrükkimisele kuluvat aega kui ka inimlikke vigasid andmete sisestamisel.

Odoo eksport

Begin OÜ on välja arendanud integratsiooni Odoo tarkvaraga, eesmärgiga Begini kogutavad andmed edasi eksportida kolmandasse tarkvarasse, mis aitab oluliselt vähendada nii ümbertrükkimisele kuluvat aega kui ka inimlikke vigasid andmete sisestamisel.

Taavi eksport

Begin OÜ on välja arendanud integratsiooni Taavi tarkvaraga, eesmärgiga Begini kogutavad andmed edasi eksportida kolmandasse tarkvarasse, mis aitab oluliselt vähendada nii ümbertrükkimisele kuluvat aega kui ka inimlikke vigasid andmete sisestamisel.

API

Kasuta API-t ja liidesta Begin oma tänase tarkvaraga API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. Begin tarkvarast on võimalik reaalajas pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaja alguseid, tööaja lõppe jne.