Tööajaarvestuse tarkvara hind sõltub nii teenuse valikust kui ka töötajate arvust, küsi meilt pakkumine juba täna!

Soovin pakkumistKõik Begin’i kasutajad on turvalised, parooliga kaitstud ja andmetest tehakse iga päev varukoopiaid.Lisateenused ja -seadmed

Biomeetrilise seadme rent20€/tk/kuu
Biomeetrilise seadme väljaost400€/tk
Seadme paigaldamine38€/h
Tehniku väljakutse38€/h
Tarkvarakoolitus38€/h
Demonteerimine38€/h
Tehniku/ tarkvarakoolitaja transport väljaspool Tallinna0.31€/km
Andmete taastamine55€/h

Kõik koolituste ja tööde hinnad on arvestatud minimaalselt 1 tund. Hindadele lisandub käibemaks seaduses sätestatud korras.

Üle 700 rahuoleva ettevõtte ja vähemalt 20 000 igapäevast kasutajat

“Begin tarkavara andis võimaluse reaalselt tehtud töötunde näha ja selle abil paremaid töögraafikuid koostada. Vähetähtsad pole ka usaldusväärsed KPI-d ja palgaarvestuselt kokkuhoitud tööaeg. Väga hea ja lihtne tarkvara mida hoiavad üleval oma ala professionaalid. Klienditugi on suurepärane ning lahendus muredele leitakse väga kiiresti.”

Indrek Eirand ladude juhataja
Smarten Logistics AS

“Me oleme väga rahul Begin tarkvaraga. Nii tööaja kontrollimine kui analüüsimine toimib oluliselt kiiremini kui varem. See aitab omakorda tööaja ressursse paremini kasutada. Suure lisaväärtusena saab ka seda välja tuua, et Begin tarkvara on lihtsustanud kõigi tööd ning loonud usalduslikud suhted töötajatega.”

Hanka Kaselo personalijuht
Reval Cafe

“Oleme kasutanud Begin tarkvara umbes pool aastat ja selle lühikese ajaga oleme kokku hoidnud nii raamatupidaja kui ka personalijuhi tööaega. Samuti on oluliselt tõhustunud töökorra protsessid. Viimane on meie jaoks väga oluline, sest meie ettevõttel on neli osakonda väga erinevates Eestimaa kohtades.”

Siim Liivamägi tegevjuht
Mattias Cafe OÜ