Hoia oma meeskonnal ja projektidel silm peal

Kiire ja lihtne võimalus tööaegade registreerimiseks objektil
Marico logo Scanweld logo Mivo ehitus logo Maru ehitus logo Baltem logo KEInfra logo

Unusta paberil tunnileht ja Excel

Kuna käsitsi koostatud tööajatabeli jaoks ei ole aega

Nutitelefoni rakendus on mõeldud ehitusettevõtetele, kelle töötajad on mobiilsed ning võivad töötada mitmel objektil päevas. Loetamatud või kaotatud tunnilehed on sage nähtus.

GPS positsioneerimine, objekti kuluarvestus ja reaalajas info edastamine - Begin tarkvara hoiab kokku märkimisväärse hulga tunde arvete esitamisel ning palkade maksmisel.

“Paberil tunnilehed mitte ainult ei nõudnud meie ekspertidelt tohutut ajamahtu, vaid lisaks sellele meil puudus meil täpne ja kohene ülevaade objektil toimuvast”

Ivar Ruhno, Marico Ehitus OÜ varustamise juht. Loe tervet edulugu
Ehitaja
Paberihunnik

Digitaalsed tunnilehed

Vähenda paberimajandust objektil

Lase töötajatel taskus olevate seadmetega tööaeg registreerida igal objektil. Kõik võimalused olemas nii Androidi kui ka IOS operatsioonisüsteemidele. Internetiprobleemide või levi kadumise korral suudab Begin rakendus info talletada telefoni mällu ning ühenduse taastumisel automaatselt sünkroniseerida serverisse.

Arvuta oma sääst ROI kalkulaatoriga

Täpne asukoha registreerimine

Vastutus ja täpsus

Begin nutitelefoni rakendus teostab GPS positsioneerimist iga kord, kui töötaja registreerib oma tööaja. See annab võimaluse tööandjal näha kus tema töötaja töötab ning kas nad jõuavad objektidele kokkulepitud ajal. See omakorda aitab ettevõttel oluliselt tõhusamalt manageerida oma töötajaid ning muuta logistikat efektiivsemaks.

Loe täpsemalt ÄPPi võimalustest
GPS asukoht
Objektikoodid

Lihtne kuluarvestus

Jaga tööajad objektidele

Begin tarkvara jälgib rohkemat kui lihtsalt aega. Töötajad saavad lihtsasti aja registreerida erinevatele objektidele ja töödele. Tööajad koos objektidega saadetakse edasi tarkvarasse, kus administraator saab võtta reaalajas raporti, et näha, kuhu täpselt tööaeg kulub. See annab võimaluse oluliselt lihtsamini näha objekti kulusid ja vajadusel viia sisse muudatusi.

“Kasutame nii nutitelefoni rakendust kui ka biomeetrilist seadet, registreerimise vormil oleneme lähtunud konkreetse objekti/töö iseloomust. Tööaja jagamine objektile (kulukohale) lihtsustab oluliselt analüüsida nii projekti tulusust kui ka aitab planeerida rahavoogusid.”

Ivar Ruhno, Marico Ehitus OÜ varustamise juht. Loe tervet edulugu

Proovi ja säästa oma aega ja raha

Oled juba Begini kasutaja?

Logi sisse Proovi tasuta
Wave