Kõik vajalik tööaja arvestuseks tootmissektorile

Kuluefektiivne biomeetriline registreerimine
Premia logo Krimelte logo Harmet logo Instrumentarium Optika logo Eolane logo Respo haagised logo

Unusta paberil tunnilehed ja Excel

Maksimeeri kasumlikkust ja halda paremini projekte ning töötajaid

Begin sõrmejäljelugeja sobib igas suuruses ettevõtetele. Kasutades biomeetrilist seadet ja sõrmejälje tuvastamise tehnoloogiat on ettevõttel võimalik registreerida töötajate töötunnid mõne sõrmepuutega. Biomeetriline sõrmejälje tuvastamine on kõige täpsem viis töötajate töötundide registreerimiseks. Isiku tuvastamiseks võib soovi korral kasutada ka kiipkaarte või PIN-koode. Seadmed töötavad internetipõhiselt ja on lihtsasti installeeritavad.

“Kõige lihtsam tööajaarvestustarkvara mida meie tootmine siiani näinud on. Hoiab kokku meistrite ja raamatupidaja väärtuslikku tööaega, mis tavaliselt kulub käsitsi arvestamisele.”

Veiko Busch, Diapol OÜ tootmisjuht
Tootmine
Projektikulud

Saa ülevaade ettevõtte projektikuludest

Aeg on raha. Kuhu aeg kulutatakse?

Begin tarkvara jälgib rohkemat kui lihtsalt aega. Töötajad saavad lihtsasti aja registreerida erinevatele objektidele ja töödele. Tööajad koos objektidega saadetakse edasi tarkvarasse, kus administraator saab võtta reaalajas raporti, et näha, kuhu täpselt tööaeg kulub. See annab võimaluse oluliselt lihtsamini näha objekti kulusid ja vajadusel viia sisse muudatusi.

Arvuta oma sääst ROI kalkulaatoriga

Efektiivsem ja lihtsam tööaja planeerimine

Koosta, vii sisse muudatused ja jaga välja - kõik ühest kohast

Lihtne ja kiire töögraafiku planeerimise moodul, kus on kõik vajalik koondatud ühte kohta. Begin annab võimaluse planeerida tööaegasid nii ühe kui ka mitme töötaja kaupa. Võimalus ka graafikuid kopeerida ühest kuust teise. Töögraafiku täitmist jälgib tarkvara automaatselt ja vajadusel annab üksuse juhile teada ka töötajate hilinemisest.

Loe täpsemalt planeerimise mooduli võimalustest

“Meie juhatajad veedavad märgatavalt vähem aega administratiivtööga, sest tänu suurepärasele töögraafiku planeerimismoodulile on manuaalne panus minimaalne. Teised lahendused seda meile ei pakkunud.”

Katrin Peets, Instrumentarium Optika personalijuht Loe tervet edulugu
Tööaja planeerimine

Proovi ja säästa oma aega ja raha

Oled juba Begini kasutaja?

Logi sisse Proovi tasuta
Wave