5 enim loetud postitust Begin tarkvaralt

Kui alustasime 2018. aasta alguses blogimisega, oli meie eesmärk kohe meie lugejatele väärtust pakkuda. Blogide info läheb tavaliselt meie klientidele ja teistele huvilistele. Samas aga on mitmeid artikleid ilmunud ka Äripäevas, ajalehes Delovõje Vedomosti, Personaliuudistes jm.

Meie blogijate tiim on tegelikult üsna suur:

Järgmisel aastal loodame jätkata sama aktiivselt. Kui Sina tahaksid, et me käsitleksime mingit spetsiifilist teemat – anna meile teada ja paneme selle oma kalendrisse!

Siin on meie eesti postituste top 5!

1. Tööaja vargus ja selle tegelik kahju ettevõtetele

Suutlikkus tööjõukulu korralikult juhtida on suur asi. Tööaja vargus võib olla üks kasumit mõjutavatest teguritest ning see on ka üks põhjustest, miks tööaja arvestuse tarkvarad on muutunud ettevõtete tugitalaks. Selles artiklis räägime tööaja vargusest, sellest, kuidas see mõjutab teie ettevõtet, ja sellest, kuidas seda ära hoida.

2. Kõik, mida peate teadma tööaja arvestuse tabeli kohta

Tänapäeval on äritegevuse kulud suured ning ettevõtted otsivad võimalusi nende kulude vähendamiseks nii paljudes valdkondades kui võimalik. Selles artiklis käsitleme tööaja arvestuse tabeleid ning räägime, mis on nende eesmärk ja kuidas tööaja tabeleid optimeerida.

3. Mis on Geofence ja miks on see muutumas uueks trendiks?

Tänapäeva konkurentsivõimelises ettevõtluskeskkonnas on tööandjatel vaja õigeid tehnoloogiaid, mis aitaksid tööjõukulusid kokku hoida, kuid samas tootlikkust optimeerida. Selles artiklis räägime, mis on Geofence ja miks on see muutumas uueks trendiks.

4. 10 omadust, mida pidada silmas tootmisettevõttele uue tööaja arvestuse lahenduse leidmisel

Umbes kolmandik Begini klientidest on tootmisettevõtted, mistõttu oleme palju kokku puutunud protsesside ja vanade lahendustega seotud probleemidega. Selles artiklis on välja toodud 10 omadust, millega tootmisettevõtted peaksid uue tööaja arvestuse tarkvara otsingutel kursis olema.

5. 6 põhjust, miks toitlustusettevõtted peaksid kaaluma tööaja arvestuse digitaliseerimist

Väljakutse, millega paljud toitlustuskohad silmitsi seisavad, on vajadus hinnata, kas tööaja arvestuse automatiseerimine toob kaasa soovitud tulu. Selles artiklis arutletakse, kas toitlustusettevõtted peaksid kaaluma tööaja arvestuse uuendamist.

Kindlasti ära unusta jagada oma lemmikpostitusi ka kolleegide ja sõpradega! Kui sa mingil põhjusel ei ole veel Begini proovinud – miks mitte proovida meie tasuta versiooni?


Vladimir Jelov
18.12.2018

Populaarsemad

Proovi ja säästa oma aega ja raha

Oled juba Begini kasutaja?

Logi sisse Proovi tasuta
Wave